Alumni Gifts to Saint Xavier

Mary Monica Joria ’35

Joan C. Guilfoyle ’39

Margaret E. Dillon ’40

Dr. Fern E. Asma ’42
Moonyeen Meehan ’42
Mary A. Noland ’42

Catherine W. Kallal ’43

Elaine S. Phillips ’44
Sister Mary Susan Thomas, R.S.M. ’44

Lucille Donegan ’45
Mary Eshelman ’45
Nannette Franz ’45
Charlotte McHugh ’45
Adelaide Whitney ’45

Nancy Abbott ’46*
Shirley Cosgrove ’46

Mary T. Gedeon ’47
Charlene Knoerzer Menez ’47
Dorothy Lynch O’Connell ’47
Ethel Owens ’47

Betty Bretz ’48
Marian Costello ’48
Patricia M. Cronin ’48
Cecelia M. Goldthwaite ’48
Jarie Vavra Granton ’48
Joan Hanratty ’48
Thecla K. Kwak ’48*
Gladys Murphy ’48
Loretta Fisher Nolan, Ed.D. ’48
Mary Prekosovich ’48
Kay Quinlan ’48
Col. Mary C. Warner ’48, ’51

Sally Billingsley ’49
Patricia Breakey ’49
Margaret Harrigan, Ed.D. ’49
Jeanne M. Maloney ’49
Sister Evangeline McSloy, R.S.M. ’49
Norinne M. Nicholson ’49*
Virginia O’Boyle ’49
Dr. Mary Anne Pitts ’49
Betty T. Riley ’49
Gertrude Riordan ’49
Blanche G. Weaver ’49
Elfriede Zawicki ’49

Jean Dinnocenzo ’50
Carol Hays ’50
Sister Renee Humble, R.S.M. ’50
Kathryn Koenig ’50
Renette Makowski ’50
Theresa Sellers ’50
Dr. Christine L. Sutton ’50
Magdalen A. Ward ’50

Mary Ellen Cassinelli ’51
Vivian Groll Comis ’51
Loretta Peterson ’51
Bernice P. Sabo ’51
Frances Skemp ’51
Anna J. Staunton ’51

Rita B. Akin ’52
Mary Ann Boreczky ’52
Sister Evelyn Derezinski, R.S.M. ’52
Mary Ilene Guth ’52
Marilyn Heidecke ’52
Diane Kujawa ’52
Kathleen Nolan Lappin ’52
Mary Ortigara ’52
Helen Scotty ’52
Joan Trant ’52

Joan Arzbaecher ’53
Geraldine R. Baker ’53
Patricia Klecan ’53
Marie S. McDonough ’53
Bernadine D. Nash ’53
Margaret M. O’Brien ’53
Sara Santoyo ’53
Margaret A. Sykora ’53
Marietta Walsh ’53
Gloria Wisz ’53

Agnes Cagney ’54
Sister Mary Brian Costello, R.S.M. ’54
Clarette Harnish ’54
Anna Shannon Laing ’54
Mary Ellen Massar ’54
Isabelle Royce ’54
Mary T. Small ’54
Marianne Spruck ’54
Mary Warchol ’54
Angeline E. Zuba ’54

Anonymous
Jeanine Benetier ’55
Gloria Higgins Dillon ’55
Therese H. Dumond ’55
Jacquelyn Dwyer ’55
Mary K. Gibson ’55
Bernice Petty Greene ’55
Elizabeth J. Holderman ’55
Joan M. MacDonald ’55, ’89
Jane Schwartz, R.N. ’55
Jean Morman Unsworth ’55
Bette Walker ’55
Donna L. Watzke ’55
Sister Helen Weinfurter, R.S.M. ’55

Joanne DeJanovich ’56, ’80
Sister Regine Fanning, R.S.M. ’56
Alice Henehan ’56
Sister Margaret Lyons, R.S.M. ’56*
Jeannine A. Miller ’56
Mary Ellen Norris ’56
Patricia Rahn ’56
Jacqueline P. Rance ’56
Margaret Rees ’56

Joanne L. Blatt ’57
Phyllis Carroll ’57
Margaret T. Casey ’57, ’71
Marguerite A. Cox ’57
Joan Cunnea ’57, ’65
Sister Lois Graver, R.S.M. ’57
Leona Z. Heinen ’57
Dolores LaVigne ’57
Rosemary Marth ’57
Sister Kay McIntyre, R.S.M. ’57
Ellen Pisani ’57
Terese M. Salehyar ’57
Judith A. Sassetti ’57
Virginia L. Sharpe ’57
Sister Paulina Small, R.S.M. ’57
Patricia Swalwell ’57
MaryAnn Timlin ’57

Sister Mary Lois Bartnicki, R.S.M. ’58
Sister Mary Ann Bergfeld, R.S.M. ’58, ’66
Mary Cosgrove ’58
Sister Mary Fearon, R.S.M. ’58
Rita Gallagher ’58
Sister Norena Gawronski, R.S.M. ’58, ’69
Janet Hantsch ’58
Grace Lynn Hehemann ’58
Patricia Jablonski ’58
Mary F. Kale Jablonskis ’58, ’74
Virginia Kirwin ’58
Marion F. O’Connell ’58
Patricia Kent Reynolds ’58
Betty Rosenberger ’58
Sister Betty Smith, R.S.M. ’58
Louise T. Sullivan ’58
Winnie O’Neil Wahlen ’58

Maureen Buettner ’59
Barbara Cousins ’59
Betty A. DeBickero ’59
Marcia Fernandez ’59
Mary Anne Gaynor ’59, ’77
Carmella Hannon ’59
Carol A. Heitman ’59
Joan Higgins, R.N. ’59
Sister Marilyn McGinnis, R.S.M. ’59
Kathleen McNamara ’59
Rose Ann Mulhern ’59
Sister Julie Neal, R.S.M. ’59
Patricia Niego ’59
Patricia A. Ryan ’59
Ellen Sedlack ’59
Ann J. Singelyn ’59
Patricia C. Taylor ’59
Kathleen Rita Tobin ’59
Irene A. Tuohy ’59

Mary Angerer ’60
Bernadette M. Benson ’60
Janette Burns ’60
Kay F. Burton ’60
Sister Nancy Cahill, R.S.M., Ed.D. ’60, ’69
Donna M. Cook ’60
Sister Patricia Costello, R.S.M. ’60*
Sister Mary Joella Cunnane, R.S.M. ’60
Mary Lynn Curran ’60
Carol J. Fialkowski ’60
Sister Mary Cora Finnane, R.S.M. ’60
Alice Margaret Foley ’60
Lois Heintz ’60
Gertrude Huffman ’60
Sister Marion Johnson, R.S.M. ’60
Joanne Jurkovic ’60
Sister Irene Kay, R.S.M. ’60
Susan C. Kessler ’60
Mary Lebold, Ed.D. ’60
Sister Emilie Marie Lesniak, O.S.F. ’60
Sister Bernadette Madden, R.S.M. ’60, ’70
Mary P. McCullough ’60
Sister Patricia A. Murphy, R.S.M. ’60
Beatrice H. Nelligan ’60
Sister Ellen Marie Ryan, R.S.M. ’60
Mary Ann Smith ’60
Carol Yukich ’60, ’78

Patricia Brafford ’61
Sister Dorothy Burns, R.S.M. ’61
Patricia Casebolt ’61, ’66
Sister Rita Corkery, R.S.M. ’61
Therese M. Donatello ’61
Marilyn Grogan ’61
Sister Sharon Hamm, R.S.M. ’61
Sister Mary Hannon, R.S.M. ’61
Sandra S. Jerger ’61
Carol A. Keene, Ph.D. ’61
Marlene T. Long ’61
Mary Lou Lovell ’61
Loretta A. Malone ’61
Catherine M. Marozas ’61
Dr. Sheila A. O’Brien ’61
Carole Parsons ’61
Barbara Pasquinelli ’61
Carol Petersen ’61
Charlene T. Reimer ’61
Sister Margot Schueneman, R.S.M. ’61
Mary E. Sexton ’61
Carol Vander Sanden ’61
Corrine S. Whitely ’61

Marianne Collins Ahlgren ’62
Margaret Alberts ’62
Sister Barbara Centner, R.S.M. ’62
Patricia Chambers ’62
Eileen M. Collins ’62
Joyce Comer ’62
Bonnie J. Cordaro ’62
Sheila C. Coyle ’62
Mary Helen Cunnea ’62
Phyllis Dausman ’62
Kathleen A. Dickason ’62
Mary Ann Doody ’62
Carol A. Ferrence ’62
Carol A. Fornek ’62
Mary Therese Hester ’62
Sister Margaret Keane, R.S.M. ’62
Barbara Kelly ’62
Rosanne Kiedaisch ’62
Theresa McKeown Kolody ’62
Jeanne A. Lenac ’62
Sister Mary E. Loftus, R.S.M. ’62, ’70
Carol Loula ’62
Mary Ann Lyons ’62
Arlene Mazur ’62
Mary D. Nirtaut ’62
Mary Diane O’Brien ’62
Hedy O’Donnell ’62
Sister Maria O’Leary, R.S.M. ’62
Marie Panozzo ’62
Marian Novak Pepping ’62
Beverley Prichard Anderson ’62
Carol Regan ’62
Patricia M. Reichard ’62
Peggy Sadek ’62
Barbara Schroeder ’62
Anastasia E. Slattery ’62
Mary E. Svalina ’62
Sharon Turban ’62
Carole G. Wisner ’62
Alice Jane Wright ’62
Mary Joan Young ’62
Marie Georgene Zibits-Fiorillo ’62
Rita Zilius ’62

Maureen Connolly ’63, ’78
Julia K. Donegan, M.S.N., R.N. ’63
Barbara J. Dragas ’63
Beverly Jean Dunn ’63
Mary Jo Dwyer Miller ’63
Sally Gaynor Tobin ’63
Lorraine Haines ’63
Sister Sharon Kerrigan, R.S.M. ’63
Maureen Kersting ’63
B. A. Kusek ’63
Sister Maura Lowrey, R.S.M. ’63
Christine J. Maszka ’63
Patricia Matz ’63
Carol A. Nykiel ’63
Barbara J. Peters ’63
Marian Berk Schouten ’63
Joy T. Stastny ’63, ’65
Charmaine A. Stilinovich ’63
Shirley H. Towers ’63
Madeline Wolfla ’63

Loretta Blume ’64
Margaret M. Bogacz, D.A. ’64
Sister Maryellen Callahan, R.S.M. ’64
Sheila Marie Cleary ’64
Annette F. Dattulo ’64
Susan Feck ’64
Josephine Fitzgerald ’64
Mary Ann Helmold ’64
Suzanne M. Hurley ’64
Janet Joyce ’64
Jane Kaczorowski ’64
Sharon T. Kobak, D.O. ’64
Sister Joan Lang, R.S.M. ’64
Sister Mary Campion Maguire, R.S.M. ’64
Joan McClowry Quillman ’64
Ramune Mikaila ’64
Patricia Moran ’64
Sister Judith Niemet, R.S.M. ’64
Mary Margaret Riehle ’64
Mary Robinson Kalista ’64
Dorothy A. Rog ’64
Sharon Ryan ’64
Susan K. Sapyta ’64
Beverly Hall Spencer ’64
Mary H. Stafford ’64
Joann Van Duyse-Brown ’64
Ellen R. Wood ’64

Anonymous
Helen Marie Bailitz ’65
Ann Bisgard ’65
Marsha A. Breipohl-Blunk, R.N. ’65
Connie H. Bultema ’65
Frances N. Casey ’65
Sister Joy Clough, R.S.M. ’65
Nancy Conley Haeger ’65
Mary T. Doherty ’65
Jane Downey ’65
Monica E. Dutkiewicz ’65
Kathleen Finan ’65, ’78
Sharon A. Fleming Smith ’65
Constance Hansen ’65
Mary K. Higgins ’65
Linda M. Hoyer ’65
Patricia J. Jones ’65
Anne Bollin Kane ’65
Mary T. Kane ’65
Mary Clare Loftus ’65
Sister Kathleen McClelland, R.S.M. ’65, ’73
Marguerite Muempfer ’65
Annette L. Perreault ’65
Joanne Reed Pesavento ’65
Margaret E. Roch ’65
Joyce V. Schuelke ’65
Mary Patricia Szluka ’65
Geraldine Sztuk ’65
Frances D. Szymanski ’65
Zita A. Wheeler ’65
Patricia A. Windecker ’65
Alice C. Witt ’65
Luce H. Zolna ’65

Marie T. Alvarez ’66
Sister Cathleen Cahill, R.S.M. ’66
Margaret Chung ’66
Mary J. Cray ’66
Sister Frances Crean, R.S.M., Ph.D. ’66
Kathleen Delaney ’66
Marilyn A. Deming ’66
Kay E. Hood, Ph.D. ’66
Therese C. Huaman ’66
Charlene M. Jurgovan ’66
Sophie Karaitis ’66
Judith Kerrins, Ph.D. ’66
Mary T. Kersten ’66
Penny K. Latko ’66
Joyce A. Mate ’66
Barbara O’Hare ’66
Mary Katherine Paul ’66
Maureen R. Quinn ’66
Mary Ann M. Schlacks ’66
Sister Jane Schlosser, R.S.M., D. Min. ’66
Carol Rose Sejda ’66
Anne M. Shannon ’66
Margaret Mary Slattery ’66
Jane Tjemmes ’66
Margaret A. Tomaso ’66
Anne Vulich ’66
Anita K. Wolff ’66

Marcia E. Bliss ’67
Mary Kay Boyd ’67
Rose Breckenridge, Ph.D. ’67
Marian Chamberlain ’67
Charlene Chisek ’67
Barbara M. Davidson ’67
Kathleen A. Dracup ’67
Rosemary Gallagher ’67
Maureen Hanrahan ’67
Eileen Heinze ’67
Mary Cartan Hendry ’67, ’85
Lan Ho Huynh, R.N. ’67
Janet K. Keller ’67
Nancy Kerrigan Jarasek ’67
Ruth Kurczewski ’67
Janet Kuska ’67
Margaret Lakota ’67
Patricia O’Leary ’67, ’74
Catherine Petersen ’67
Janet L. Raczka ’67
Joyce Barry Ruhaak ’67
Sondra S. Stevenson Rothe ’67
Loretta Szczepanski ’67
Margaret Teeter ’67

Lucy Anich ’68
Eillen S. Barton ’68
Kathleen Blandford ’68
Donna Jo Brann ’68
Mary Ellen Carrigan ’68
Eileen A. DeSilva ’68
Mary Fran Durkin ’68
Sister Ann Flanagan, R.S.M. ’68
Sandra Forkins ’68
Mary K. Foster ’68
Carol Miller Freund ’68
Sallie C. Golem ’68
Sister Margaret Mary Knittel, R.S.M., D. Min. ’68
Janet Matos ’68
Helen M. McMahon ’68
Jeanne M. Nolan ’68
Sister Carlotta Oberzut, R.S.M. ’68
Mary Sullivan Oesterle, Ed.D. ’68, ’73
Phyllis O’Keefe ’68
Diane Poole ’68
Joan Prendergast ’68
Carol Priesbe ’68
Nancy Schkurman ’68
Denise M. Smith ’68
Eileen Stachler ’68
Patricia Till ’68
Patricia J. Tye ’68
Barbara Ann Youngren ’68

Joyce Barnes ’69
Andrea M. Barsevick, D.N.Sc. ’69
Mary Ann T. Camosy ’69
Grace A. Cerniak ’69
Judy DiFilippo ’69, ’78
Mary J. Greene ’69
Margaret M. Grist ’69
Joan Harvey ’69
Mary Pat Harvey ’69
Judith E. Hicks ’69
Leanne Jacobucci ’69, ’02
Mary R. Keeling ’69, ’78
Lori Kelly, Ph.D. ’69
Shirley Rose Kizaric ’69
Carol A. Lee ’69
Rita Lethert ’69
Elizabeth L. Lowell ’69
Sheila McNulty ’69, ’87
Patricia M. Mulcahy ’69
Donna Murphy ’69
Eileen Nissen ’69
Darlene O’Callaghan, RN, MSN, MSEd ’69
Sharon Pfeiffer ’69
Geraldine A. Pocilujko ’69
Cynthia Polit ’69
Michele Poradzisz, Ph.D. ’69, ’82
Carolyn Radosevich ’69
Erin Roeper ’69
Jean F. Rosen ’69
Gloria Bowers Sharer ’69
Roberta Siler, Ph.D. ’69
Constance L. Staradub ’69
Thomas J. Starnicky ’69
Michele Staruck ’69
Carol B. Thompson ’69
Anne Marie Weatherford, U.S.N.R. ’69
Mary Therese Wolf ’69

Linda Augustine ’70
Susan Bednarski ’70
Mary Frances Kleifgen Beno ’70
Nancy Bubula ’70
Mary P. Carollo ’70
Marietta Clare ’70
Kathryn Crouch ’70
Cathrine A. Dries ’70
Rebecca Fanger ’70
Marlene C. Fitch ’70
Maureen Fleming ’70
Carole Fremarek ’70
Caryl A. Gates ’70
Paula Gleason Risk ’70
Margaret Green ’70
Virginia Jackson ’70
Judith I. Kletzien ’70
Mary L. Kolasinski ’70
Barbara Kratochvil ’70
Frances A. Lyne ’70
Sister Margaret McKenzie, V.H.M. ’70
Margaret Novy ’70
Mary E. Plohocki ’70
Mary Ann Porucznik ’70
Maureen D. Riley ’70
Margaret Spruner-Izzo ’70
Kathleen Tushinski ’70

Teresa A. Baldwin ’71
Marilyn Bevins ’71
Margaret Burch ’71
Catherine B. Burke ’71
Patricia Burke ’71
Rosalyn Cooper ’71
Catherine Mary Duffy, M.S.N., R.N. ’71
Elizabeth E. Feser, Ed.D. ’71
Ross Lyn Garber ’71
Judith A. Griffin ’71
Donna L. Haran ’71
Sister Margaret Mary Hinz, R.S.M. ’71
Denise O. Kennedy ’71
Sister Mary Jo Kenny, R.S.M. ’71*
Sharon Kostel ’71
Eileen K. Massura ’71
Kristine McCulloch, M.D. ’71
Paulette McMonagle ’71
Marilyn Panush, M.S.N., R.N. ’71, ’80
J. Arlene Ronshausen ’71
Suzanne Sellar ’71
Roberta M. Smith ’71
Edjuana Tatem, M.S.N. ’71, ’73
Patricia Telander ’71, ’77
Yvonne Woulfe ’71
Margaret Zumpano ’71

Anonymous
Francis X. Brougham ’72
Celeste A. Brown ’72
Anne Marie Citarella ’72
Avis Clendenen, Ph.D. ’72
Patricia Forkan ’72
Linda Goedke ’72
Mary Ellen Janda ’72, ’91
Joan Klister ’72
Mary Elaine Koren, Ph.D., R.N. ’72
Elizabeth Lackner ’72
Dorothy A. Oremus ’72
Mary L. Powell ’72
Linda Marie Rosenthal ’72
Jane F. Ryan ’72

Lynn W. Blew ’73
Kevin G. Burns, Ph.D. ’73
Marguerite Chrusciel ’73
Diane Dempsey ’73
Mildred Eichinger ’73
Grace Fiorenza ’73
Linnea Gavin ’73
Linda Hepburn Harden ’73
Emily Ann Huebner ’73
Ernst Rainer Jolas ’73
Cheryl Luetkemeyer ’73
Dorothy L. Perkins ’73
Kathryn Reagan ’73
Mary T. Shanahan ’73
Elsie R. Westefer ’73

Margaret M. Berglind ’74
Kathleen Cuculic Doherty ’74
Kathleen M. Dunne ’74
Margaret A. Giermak ’74, ’79
Julie Ann Goddard ’74
Franca Lari ’74
Captain Linda D. Long ’74
Pamela Mammano ’74
Karen M. Meyer ’74
Michael J. Mizwicki ’74
Joan Morgan ’74
David J. Poradzisz, Ph.D. ’74
Anna M. Portanova ’74
Lawrence M. Rich ’74
Marian M. Rodriguez ’74
Larry R. Rogers, Sr. ’74
Dorothy Ann Smith ’74, ’02
Carole L. Wolcott ’74

Joan E. Burhoe ’75
Kathleen Maida Cantone ’75
James L. Derrico, D.D.S. ’75
Patrick Devine ’75
George J. Dulaj, C.P.A. ’75
Rose Garavan-Oskielunas ’75
Gary Hickerson ’75
Susan Hickerson ’75
Victoria Marie Kazin ’75, ’02
Petronelle Marinier ’75
Gloria McGrath ’75
Sister Jude Marie Naiden, O.S.F. ’75
Linda Nelson-Droba ’75
Susan Pavich ’75
Monica C. Ryan, D.N.P. ’75, ’87
Josephine E. Thorsen ’75
Suzette Watkins ’75
Dennis Wills ’75, ’80
Debra Yates ’75

Rinda C. Alexander, Ph.D. ’76
Doreen M. Arcus ’76
Marian Banasiak ’76
Judith C. Brinkman ’76
Patricia M. Cavanaugh ’76
Marietta J. Cmiel ’76
Dianne R. Costanzo, Ph.D. ’76
Nancy A. Devine ’76
Mary Giessen ’76
John B. Harasen, Jr. ’76
Kathleen Marino ’76
Robin L. Nandyal ’76
Mary E. O’Donnell ’76
Mary C. O’Flaherty ’76
John C. Richert ’76
The Honorable Patrick T. Rogers ’76
Rosalba Schmidt ’76
Mary D. Shaughnessy ’76
Mary E. Suma ’76, ’83
Karen Wood, D.N.Sc. ’76

Anita M. Baden ’77
Ursula M. Brozek ’77
Marie Campbell ’77
James A. Cuci ’77
Robert A. Deckinga ’77
Thomas E. Doherty ’77
Anne Fitzgerald ’77, ’05
Gail Fromes ’77
Mary Grady ’77
Joan L. Kardatzke ’77
Bonnie Littleton ’77
Mary Lou MacConnell ’77
Eileen McDermott ’77
Eileen T. McNichols ’77, ’09
Susan Smith Mierendorf ’77
Joanne M. Molloy ’77
Mary Mulry ’77
Robert Olszowka ’77
Albert M. Petkus ’77
David R. Swiatek ’77
Roy Swillum ’77
Patricia M. Vaughan ’77
Marie G. VonderHeide ’77
Judith A. Wierzal ’77
Cecelia Wills ’77

Nancy A. Burmeister ’78
Margaret Carey ’78
Darlene M. Cozzi ’78
Jane Maiberger Doherty ’78
Kevin Doherty ’78
Hope L. Flack ’78
James H. Hartnett ’78, ’93
Carol V. Hoffman ’78
Karen A. Karstensen ’78
Patricia Olson ’78
Donald J. Pasierb ’78
Joan E. Reylek ’78
Udo Schaefer ’78
Laura Shallow ’78, ’86, ’03
Cheryl A. Stelcel ’78
Vivian Swibel ’78
Sheila Tobin ’78
Carol Ann Tuman ’78
Michael Walaszek ’78

John E. Boles ’79
Theresa Bychowski ’79
Elizabeth M. Davis ’79
Sheila Dropcho ’79
Mary Jo Dunne ’79
Elizabeth M. Gould ’79
Sister Nancy J. Houlihan, R.S.M. ’79
Cheryl A. Kaberna ’79
Paula Litman ’79
Michael R. Maloney ’79
Maureen H. McCabe ’79, ’83
Janis Ann M. Petru ’79
Maureen K. Richel ’79
Mary Ann Rohan ’79
Robert T. Roza ’79, ’87
Jean Donna Ruddy ’79
Robert Schaper ’79
Ruth E. Schumacher ’79
Michelle Smith ’79
Barbara Yurachek ’79

Kathleen Becker ’80
Dr. Robert R. Blanco ’80
William Corbett ’80
Thomas M. Downes ’80
Eleanor F. Duty-Pardue ’80
Samuel N. Kantayya ’80
Patricia A. Klimczak ’80
James Leib ’80
Audrey Lunecki ’80
Dean Malone ’80
Bernadette McCormick ’80
Mark J. Patzelt ’80
Susan M. Puterko ’80
Mary Rose Ryan ’80
Ellen L. Scolum ’80
Patrice A. Stephens ’80, ’86
Jeffrey J. Vail ’80

Sandra D. Beck ’81
Margaret S. Berger ’81
Mary B. Bolan ’81
Anne Condon ’81
Frances A. Dennis ’81
Kathleen Dombrowski ’81
JoAnne Engelke ’81
Karen J. Feigl ’81
James J. Feigl, Jr. ’81, ’88
Jack Ferraro ’81
Betty Evans Hinker ’81
Darrell B. Jackson ’81
Martin V. Kierzek ’81
John Dennis Love, C.P.A. ’81
Margaret J. Makina ’81, ’98
Karen Ortigara ’81
Leslie Rittenmyer ’81
Marianne Roccaforte, Ph.D. ’81
Julie A. Rogers ’81
Jean M. Seymour-Kauss ’81, ’91
Patricia M. Touhy ’81
Arlene Wittbrodt ’81, ’96

Georgia Ann Anderson ’82
Karen R. Angelopoulos ’82
Beatrice Timms Baker ’82
Mary C. Bartel Staker ’82
Joan T. Bedore ’82
Mary Patricia Brady ’82
Sue Anne Corbett-Florian ’82, ’90
Cynthia D. Degroot ’82
Nance L. Dulaj ’82
Carl Ferraro, Jr. ’82, ’94
Jocelyn Williams Gaston ’82, ’96
Margaret Ann Hand-Heaney ’82
Patricia Ann Hannon ’82
Kathleen R. Hebb ’82
Kathleen A. Kohut ’82
Joseph J. O’Shea ’82, ’88
Robert K. Personett ’82
Henry Spingola, Jr. ’82
Timothy Gerard Trahey ’82
LaJeune V. Vaughn ’82
Deanna L. Wachholz ’82

Lorraine L. Arenberg ’83
Ann M. Barber ’83
Mary Beth Casper ’83
Gerard C. Coop ’83
Joseph F. Gandurski ’83, ’85
Frances Hurley ’83
Carol Toliuszis Kostovich, Ph.D. ’83
Carole Noel Maguire, C.P.A. ’83
Patricia A. Morris, Ph.D. ’83
Mary V. Muse, M.S., R.N. ’83, ’89
Joseph M. Panozzo ’83
Gertrude Penar ’83
John W. Ryan ’83
Sandra E. Safranek ’83
Laura N. Sakas ’83
Paula Schipiour ’83
Laurie K. Scott ’83, ’88
Shirley J. Scott ’83
Lynn M. Wagner ’83
Reverend Mark J. Walter ’83
Lori M. Winkler ’83
Thomas F. Wogan ’83
Glenn E. Yerby ’83

John Francis Concannon ’84
Sharon Zimmerman Cusick ’84
K. Tina Donahue, M.B.A., R.N. ’84
Kathleen Fink ’84, ’95
John W. Gwiazdzinski ’84
Robert Jerome Hovey ’84
Judith Przybyla Jelinek ’84
Ervine Jernigan ’84
Sherry A. Kamke ’84
Marlene Polasek ’84
Judith Scully, Ph.D., R.N. ’84
Christine Strock ’84

Gail Chambers ’85
Margaret Clifford ’85
Kathleen Gordon Davis ’85, ’06
Jeanmarie Gainer ’85
Susan E. Grabin ’85
Margaret A. Harmon ’85
Alice Elizabeth Harper ’85
Bernadette Heelan ’85
Linda L. Jennings ’85
Eileen Ellen Knightly ’85, ’10
Teresa Miller ’85
Nancy Graver Murphy ’85
Leslie Quade-Kennedy ’85
Gail D. Roy ’85
Carol A. Schuberth ’85
David J. Spedale ’85, ’96
Daniel E. Weitendorf ’85

Lynda M. Bartlett ’86, ’97
Mary Kathleen Cahill ’86
George A. Erickson ’86
Marina Hallberg ’86
Bernadine Horne ’86
Joan W. McVady ’86
Edward G. Murphy ’86
Patrick J. Murphy ’86
Laurie A. Pattison ’86, ’91
Michael W. Scott ’86
Steven J. Segvich ’86
Lina M. Terrano ’86

Anthony L. Carollo ’87
Lynne Joanne Cox ’87
Mary Ann Czajkowski ’87
Barbara S. DeBerge ’87
Marsha Jean Eaglin ’87
Yvonne D. Eaves ’87
Patricia E. Holland ’87
Joan K. Karrison ’87
Patricia A. Keenan ’87
Margaret Keith ’87
Robert P. Kinsella ’87
Joan L. Klein ’87
John Edward Lelko ’87
Margaret Matulik ’87
Peggy C. McGrath ’87
Mary Elizabeth Mikolajewski ’87
Jack C. Norton ’87
Michael A. Piche ’87
Mary Kay Rosado ’87
Sharon Lee Rosy ’87
Diane M. Sebok ’87, ’92
Jerome J. Stengel ’87

Kimberly Bartuska ’88
Mary Ann Boline ’88
Anne C. Boyd ’88
Dawn M. Conklin ’88
Laura Anne Earner ’88
Rosemary Ellis ’88
Mary Therese Hahn ’88
Constance Joy Hardy ’88, ’92
Dorene Allen Hurckes ’88
Mildred Ellen Jones ’88
John P. Lovell ’88
Joseph Anthony Madden ’88
Nancy Mishlove ’88
Thomas M. Mulvey ’88
Evelyn J. Kruder Norton, D.N.P. ’88, ’93
Marian Piscopo O’Brien ’88
Annelle Duda Paschal ’88
Cyril M. Tazik, Jr. ’88

Jeanine M. Axelrod ’89
James S. Creedon ’89
Michelle Delehant, Ph.D. ’89
John R. DeLeonardis ’89
Margaret Eaheart ’89
William Eaheart ’89, ’96
David Hollander ’89
Dulce L. Hurst ’89
Michael W. Kearney ’89
Ruth Ann Konen ’89
Matthew J. Luzi ’89
Kevin Lynch ’89
Stefanie McAllister ’89
Rosemary McGrath ’89
Carol Pocica ’89
Valerie Rucinski ’89
Cheryl Tully ’89
Laura L. Wallace ’89
Judith Weier ’89
Andrew J. Williams ’89
Frances Williams ’89
Thomas J. Zmucki, Jr. ’89

Mary Coffey ’90*
Judy Lynn Crenshaw ’90
Rita Derencius ’90
Kathleen Doyle, Ph.D. ’90
Jon Ehrenstrom ’90
Kathryn A. Fleckenstein ’90
Maria Garcia ’90
Penny Hurley ’90
Eileen Therese Luce ’90, ’09
Marie Mallett ’90
Robert Mallo ’90, ’92
Clare M. Mostek ’90
Therese Navarro ’90
Mary Jean Reed, Ph.D. ’90
Michael J. Riordan ’90
James E. Santor ’90
Maridonna E. Schaal ’90
Edward J. Smith ’90
Hattie Watt ’90

Joanne Deptolla ’91
Margaret Dreznes ’91
Annamay Duncan ’91
Jose L. Garcia ’91
Renata Kogut ’91
Timothy Rowe ’91
Shirley Swanson ’91
Amy Switalski ’91
Katherine Winter ’91
Mireya Wirtz ’91, ’95

Masoud Akhlaghdoust ’92, ’93
Noula Angelos ’92
Phyllis Cavallone-Jurek ’92, ’95
Rita Covey ’92
Elizabeth Crowley ’92
Susan Daeschler ’92
Cynthia Delapena Wieland ’92, ’99
Stephen Gudauskas ’92
Nancy Holstrum ’92
Jennifer L. Kalabich ’92
Valerie Krulic ’92
Candida M. Kyle ’92
Roberta Laska ’92
Maura A. Maloney ’92
Janice McAuliffe ’92
Margaret McDonnell ’92
Laura Metzger ’92
Alisa Minarik ’92, ’05
Gary W. Mueller ’92
Bridget Mullins ’92
Mary Neville ’92
Christine Preuss-Foli ’92
Kathleen Richmond ’92, ’97
Therese Roche ’92
Dianne Rowe ’92
Barbara Schreiber ’92
John C. Simmons, CFA ’92, ’98
William L. Sullivan, Jr. ’92
Mary K. Thorpe ’92
Gary P. Weiler ’92
Monica White ’92

Mary Antos ’93, ’08
Scott Barlev ’93
Irene M. Benson ’93
Kevin Drozd ’93
Eileen D. Duncan ’93, ’13
Brian P. Gilmartin, C.P.A. ’93
Sean Hickey ’93
Colleen Houlihan ’93
Rene Johnson ’93
Therese Joyce ’93
Joan Kerkla ’93
Elizabeth Lanigan ’93
Sally Lowden ’93
Bernadette McKee ’93
Jennifer L. Mueller ’93
Karen Pacella ’93
Christine L. Pollard ’93
Mary Louise Quinn ’93
Peggy Quinn ’93
Jean M. Riordan ’93, ’98
Nancy Scannell ’93
Kevin J. Sefcik ’93
Margaret Sefcik ’93
Kathleen Simon ’93
Sheryl Soberano ’93
Bridget M. Sullivan ’93
Elizabeth Topa ’93
Cynthia Trautsch ’93
Karyn R. Vanderwarren, C.P.A., J.D. ’93
Lola B. Yore ’93*

Scott A. Atkins ’94, ’99
Jean Barlev ’94
Carol Beaman ’94
Edward M. Budz ’94
Susan Cecott ’94
Michael DeRoss ’94
Margaret Majka ’94
Marie L. Morack ’94, ’13
Vera J. Nyberg ’94
Rola M. Othman ’94, ’03
Jennifer Quinlan ’94
George Sabin ’94
Dawnmarie Saunoras ’94
Amy Simmons ’94, ’97
Dawn Marie Stajura ’94, ’09
Ellen Swartz ’94
Mary Maureen Wogan ’94

Richard Duba ’95
Richard Hyerczyk ’95
Amy S. Kargus ’95
John Lambe ’95
Kathleen A. Larocca ’95
Craig J. Levins ’95
Maria Maguire ’95
Kathleen Rogers ’95, ’97
William Rogers ’95
Francis V. Romanes ’95
Maria Isabel Salazar ’95
Robert W. Sheeren ’95
Peggy Showers ’95
Paul M. Smiley ’95, ’08
John Springer ’95
Sandra A. Triche ’95
Nancy M. Wood ’95
Karen Zerlinda Woodard ’95, ’12, ’13

Rosellen Brannigan ’96
David H. Conrad ’96
Thomas P. Frachalla ’96
Mary Ann Furlong ’96
David Harvey ’96
Judith Jamrisko ’96
Bonita L. Bratsos Johnson ’96
Katherine M. Jones ’96
Eileen McCann ’96
Janice McMahon ’96
Patricia Reiss ’96
Linda Strzelczyk ’96
Henry Tomecki ’96, ’00
Mark A. Yukich ’96, ’03

Dale Burkhardt ’97
Erin E. Cunningham ’97
Donna M. Dittmann ’97
Todd Gniewek ’97
Marifran Henry ’97
Kirk Krueger ’97
Craig Kummerow ’97
Yolanda Kupcikevicius ’97
Janis Lawrence ’97
David Nance ’97
Paulette G. Peters ’97
Cheryl Poetzinger ’97
Angela E. Poole ’97
James Ransburg ’97
Kathy Yvette Simon ’97, ’05, ’08
Robert Simon ’97
Alvorna Weaver ’97

Mary Ellen Angelucci ’98
John J. Benish, Jr. ’98
Suzan Drozd ’98
Elaine Fisher ’98
Eileen Flannery ’98
Mary Elizabeth Fleming ’98, ’04, ’06
Theresa M. Frachalla ’98
Loren Greenfield ’98
Erin Kading Davis ’98
Karen Klopcic ’98
Christa Lappin ’98
Joyce Larson ’98
Jodi Martin ’98
Timothy Martinez ’98
Tricia O’Connor ’98
Mary Pearce ’98
Matthew Quinn ’98
Clara Randall ’98
Jill M. Synoga ’98, ’05
Pamela Venema ’98
Zak O. Zaibak, D.D.S. ’98

Judy Avila ’99
Christopher D. Bedalow ’99, ’05
Anita Boyd ’99
Michael Darrah ’99
Eileen A. Donnelly ’99, ’09
Michael J. Gilmartin ’99
Darryl Hobson ’99
Brian D. Hotzfield ’99, ’10
Laura Kelly ’99
Richard M. Kubarek ’99
Katherine Lee Lunn ’99, ’07
Janet L. Malone ’99
Maureen T. Markase ’99
Christopher Methven ’99
Alexander Moreno ’99
Carole C. Morrissey, M.S.N., R.N. ’99
Rachael L. Narel ’99
Shirley Nolan ’99
Jan M. Osmolski ’99
Rahaf Othman ’99, ’04
Tanya Pearson ’99
Joseph Remiasz ’99
Lina Robinson ’99
Marita Simmons-Peyton ’99
Jill M. Szponder ’99, ’02
Katy A. Thompson ’99, ’03
Nick Urso ’99
Patricia A. Vowal ’99
Jennifer K. Weaver ’99
Miranda Lynne Wells ’99

Lisa Ebel ’00
Shirley Higgins ’00
Constantine Kariotakis ’00
Cyrilla K. Lambesis ’00
Fred Tomasek, Jr. ’00
Elizabeth Trinley ’00
Kelly Urso ’00

Denise M. Carriel ’01, ’06
Pamela A. Cruz ’01
Denise Marie Fasano-Bromberek ’01, ’08
Derek A. Fivelson ’01
Barry G. Hoinacki ’01
Yvonne Marie Huels ’01
Shannon R. Kazmierczak ’01
Sandra Magallanes ’01
Teri Meyer ’01
Gema Ortega ’01
Alex Puccillo ’01
Patricia K. Ruddy ’01
Sergio Senese ’01
Deena Shaar ’01
Barbara Shinn ’01
Robin Synoga ’01
Ranell Tennyson ’01
Bradley J. Thompson ’01, ’05
Vincent Vizza ’01
Christine Wozniak ’01

Beth Ann Appleton ’02
William Paul Boehler, Jr. ’02
Colleen Patrici Casey ’02
Darlene Coachman ’02, ’11
Eileen Mary Corcoran ’02
Trent Douglas ’02, ’04
Jessica E. Dyrek ’02, ’05
Donna M. Ehlers ’02
Adina M. Hawkins ’02
Romana Rose Kovacevic ’02
Kelly K. Kreten ’02, ’07
Nancy Ladd ’02
Dr. Karina Victoria Langle ’02
Cynthia Maka ’02
Jeffrey Thomas Matz ’02
Sherry L. McCavitt ’02
Erika Milner ’02
Felipe Montoya ’02
Joseph John Moseley II ’02
Matthew J. Ohlsen ’02
Jennifer A. Orcutt ’02
Candace Natalie Ramirez ’02, ’04, ’05
Christopher G. Riola ’02
Scott Allen Rogganbuck ’02
Holly Lynn Schreuder ’02
Marissa Segura ’02
Barbara Ann Suvatne ’02
Karen Lynn Vander Velde ’02, ’05
Andrew Velasquez III ’02

Beth Lynn Barlow ’03
Fran Eber ’03
Melissa Mary Folsom ’03
Martin Gainer ’03
Jennifer Dyan Ghoston ’03
Tara Gordon ’03
James Carl Hagen, Ph.D. ’03
Douglas Heimberg ’03
Dawn M. Krueger ’03, ’08
Renee Latronica ’03
Kay E. McClellan ’03
Linda Moreno ’03, ’05
Rocco Mossuto ’03
Melissa Moyzis ’03
Joshua Novak ’03
Cheryl J. Petzel ’03
Margaret Pietraszek ’03
Diane E. Schneider ’03
Anna Rose Simons ’03, ’07
Heidi Sonntag ’03
Charolette E. Stanton ’03
Alfred M. Thomas ’03
Hector A. Valdes ’03
Jamie Alexandra Wasowski ’03
Robert A. Wasowski ’03, ’08
Magdalena Wodziak ’03

Christine M. Anderson ’04
Laura Carrillo ’04
Robert Clark ’04
James Flynn ’04
Christine N. Gray ’04, ’08
Jeff Hadt ’04
Laura Harty ’04, ’07
Julie M. Heppner ’04, ’12
Margaret M. Janiszewski ’04
Cora Johnson ’04
Julie Ann Kane ’04
Patricia Uhl Krohmer ’04
Brandon James Kukla ’04
Michelle Madia ’04
Kathryn Anne McCormack-Jensen ’04
Maura Mulcrone ’04
Danielle Myles ’04
Timothy O’Neill ’04
Edward Psik ’04
Jennifer Quinlan ’04
Kena Russell-Seay ’04
Andrew Rybarczyk ’04
Andrew Erich Schumann ’04
Scott Smalter ’04
Mary Strahlman ’04
Elizabeth Sullivan ’04
Janet Szykowny ’04
Jimmy Thompson ’04, ’05
Rocio Toledo ’04
Richard Zaremba ’04

Nenette Alonzo ’05, ’06
Charlene Bermele ’05
Sean Patrick Briody ’05
Elizabeth Nicole Fallon ’05
James A. Flanagan ’05
Patricia McCanna Floore ’05
Mary Ann Hartfield ’05
Joan E. Knox ’05
Mike Anthony Koenig ’05
Jenna Therese Kulikowski ’05
Daniel Maxwell Lichter ’05
Maximo F. Mata ’05
Sarah E. Miller ’05
Nancy Nelson ’05
Karen Lynn O’Brien ’05
Joan M. O’Connor ’05
Patricia Ogden ’05
John R. Perryman, Jr. ’05, ’07
Diane L. Pucher ’05, ’09
Josephine Richard ’05
Luke M. Schillo ’05, ’07
Jozel Marie Shwatal ’05
Louis G. Sisto ’05, ’07
Christine Taylor ’05
Tunesia M. Towers ’05, ’13
Karin A. Warden-Thomas ’05, ’10
Gary Michael Watland ’05

Arlene I. Ayala ’06
Edward J. Barry, Jr. ’06
Carol Anne Barth ’06
Nickole L. Barto ’06
Jay D. Battles ’06, ’08
Jennifer A. Belmonte ’06, ’09
Kiantae A. Bowles ’06
Jon-Pierre Alexander Bradley ’06, ’12
Lori J. Cavanaugh-James ’06
Geralyn Rose Cimino ’06
Nerlene Dossous ’06
Jacqueline A. Griffin ’06
Lucrecia R. Hicks ’06
Natalie Hoffman ’06
Raul Adan Ibarra ’06
Jenna K. Kmitch ’06
Arturo Lamas ’06
Erin Catherine Laske ’06
Matthew Ronald Lorenzo ’06
Joseph A. McCarthy ’06
Lauren A. McCue ’06, ’09, ’11
Susan E. Nielsen ’06, ’11
Brian O’Neill ’06
James Thomas Peltzer II ’06
Sarah E. Phillips ’06
Teresa A. Shine ’06
Maurice Edward Snell ’06
Kathleen M. Soso ’06
Christine M. Suddreth ’06
Iris Villanueva ’06

Susan M. Banks ’07
Elizabeth Kathleen Bay ’07
Renee M. Covert ’07
Maureen Ann Craigmile ’07, ’09
Genevieve M. D’Aquila ’07
Samuel J. Delaurentis ’07
Anthony Peter Dinolfo ’07
Donna M. Gasior ’07, ’09
Gregory D. Gerritsen ’07
Marilou M. Glover ’07
Kimberly S. Hayden ’07
Angela C. Holmes ’07, ’09
Meghan Therese Kelly ’07
Jennifer Marie Kenyeri ’07
Bethany Suzanne Kerley ’07
Sung J. Kim ’07
Jessica L. King ’07
Rachael Lazo ’07
Carolyn D. Lee ’07
Steven Michael Litak ’07, ’11
Kevin S. Marcinski ’07
Robert K. McCarthy ’07
Kathryn P. McLaughlin ’07
Kathleen P. Medici ’07
Tracey D. Miller ’07
Sahar Mohammad ’07
Marlene Pagan ’07
Sara Augustine Pappalito ’07, ’12
Dorothy Lynn Poma ’07
Ryan P. Quigley ’07, ’10
Kristine Aurora Rangel ’07
Margaret A. Rehfeld ’07
David Rios ’07
Mary Ann Rizzuto ’07
Ana M. Rodriguez ’07
Gregory J. Rodriguez ’07
Judy Rolston ’07
Christine B. Rorer ’07
Mabel M. Sanqui ’07
Terese A. Shomody ’07
Catherine A. Simonek ’07
Carrie Lynn Stevens ’07
Nicholas E. Tantillo ’07
Cheryl Thompson ’07
Nicole Carolyn Thompson ’07
Andrea N. Turner ’07
Schena Warren-Harris ’07
William H. Yeo, Jr. ’07

Nadia F. Abdessalam ’08, ’10
Ugonwa C. Adugba ’08
Kevin J. Allen ’08
Luke Stephen Armistead ’08
Jeremiah J. Brown ’08
Ryan Roy Cleary ’08
Lauren M. Delany ’08
Likhit Devkota ’08
Mary D. Fitzpatrick ’08
David M. Gonzalez ’08
Gretchen R. Hendrix-Zientek ’08
Christopher J. Hollock ’08
Noelle P. Hurley ’08
David T. Jankowski ’08
Sophia G. Jordan ’08
Priyanka A. Jose ’08
Laura B. Koch ’08
Peter Henry Kreten ’08, ’12
Natalie J. Liakopoulos ’08
Kenneth M. Mayer ’08
Bridget A. McIlvain ’08
Megan Murphy ’08
Joean K. Murray ’08, ’12
Jonathan D. Ostrowski ’08, ’09
Lauren M. Prunckle ’08
Matthew A. Prunckle ’08
Cassandra E. Rumpf ’08
Carole A. Scardina ’08
Sarah S. Shuweikeh ’08, ’12
Matthew C. Stevenson ’08, ’12
Jennifer Jean Stinich ’08
Timothy William Tremaine ’08
Anthony J. Vaci ’08
Danielle Marie Vita ’08
Anna Marta Walkosz ’08
Sarah J. Wilson ’08
Judith M. Witvoet ’08

Helene E. Albano ’09
Lionora M. Bentivenga ’09
Erma L. Clark ’09
Cynthia J. Coleman ’09
Zain Corral ’09
Nicole M. Crocilla ’09, ’11
Paul I. Dizadji ’09
Tina M. Dorau ’09
Amy M. Friar ’09
Megen M. Friscia ’09
Vanessa Gallarzo ’09
Angela L. Gianakos ’09
Araceli Gonzalez ’09
Edina Halilic ’09
Rashid Ibrahim Halloway ’09
Jacqueline Marie Heine ’09, ’13
Olayemi O. Kayode ’09, ’10
Brian M. Kelly ’09
Elizabeth L. Kinder ’09
Marla Knepper ’09
Raquel Laboy ’09
Edward Langle ’09
Rui Li ’09
Camille Ann Lutz ’09
Christine M. Majka ’09
Ameen Mansur ’09
Shantel N. Marks ’09, ’13
Teresa M. McCabe ’09
Matthew C. McGinnis ’09
Melissa M. Medel ’09, ’13
Karen M. Miller ’09
Janice K. Mitchell ’09
Bryant George Myjak ’09
Joseph E. Nee ’09
Jeffrey William Otway ’09
Triniece N. Pearson ’09
Patrick W. Poronsky ’09
Carrie L. Prendergast ’09
Calvin Levert Ridgell, Jr. ’09
Pedro Ruben Rodriguez ’09
Terralynn A. Rudd ’09
Saul Salas ’09
Jose Sandoval ’09, ’12
Sarah Jane Scigalski ’09
Cassandra M. Simpson ’09
Rodney R. Sims, Jr. ’09
Micaela G. Smith ’09, ’10
Amanda L. Stephenson Forte ’09
Maria Suvacarov ’09
La Donna M. Thompson ’09
Efren Tirado ’09, ’12
Christopher R. Trzeciak ’09
Michael P. Turner ’09, ’13
Jennifer Mallory Tyler ’09, ’12
Mary Lu Wasniewski ’09
Sharon P. Webber ’09
Kevin N. Wiersema ’09
Stacy M. Wimunc ’09
Michael Robert Witkowski ’09

Najma A. Abdulmajid ’10
Juan F. Aguirre ’10
Kristy G. Allen ’10
Gabriela Amaro ’10
Romana M. Amato ’10
Pedro E. Barrios ’10
Michelle L. Bohacik ’10
James A. Braack ’10
Carol A. Bradtke ’10
Denise Breakfield ’10
Angela C. Bush ’10
Regina J. Byrnes ’10
Elizabeth Kay Carney ’10
Sean Stephen Castle ’10
Rainier Gustavo Chirinos ’10
Vaness J. Coburn ’10
Daniel A. Cranmer ’10
Marychristan E. Dapkus ’10
Katherine Ann DeGaetano ’10
Jaclyn Maria Desmond ’10
Gayle R. Disu ’10
Danielle Rachelle Dumont ’10
Dana M. Eppley ’10
Zachary R. Fouty-Mucha ’10
Marta Franczyk ’10, ’12
Thomas Joseph Gbur ’10, ’12
Andrew L. Hall ’10
Christina S. Harris ’10
Deena S. Hasan ’10
Monisa L. Henderson ’10
Michael P. Holland ’10
Camesha Brandy Jackson ’10
Deborah K. Keane ’10
Rick D. Kehoe ’10
Michelle S. Kelliher ’10, ’13
Marilynn Jean Kennedy ’10
Brenda Lynn Kenny ’10
Julie M. Kirsits ’10
Agnieszka B. Kozielska ’10
Elizabeth A. Lloyd ’10, ’12
Shara C. Love ’10
Jessica M. Lysaught ’10
Sasha Magdaleno ’10
Patrick A. McNamee ’10
Angela I. Mendoza ’10
Kelsey L. Miller ’10
Patrick J. Mitchell ’10
Angeline D. Nalepa ’10
Adam R. Nettle ’10
Miles E. Nowak ’10, ’12
Heather L. Nowakowski ’10
Beata Ewa Olejnyik ’10
Jason R. Ortiz ’10
Joanna M. Osorio ’10
Robin M. Owens ’10
Kimberly A. Phelps ’10
Mark E. Piper ’10
Patrick H. Pletcher ’10
Sharon Powers-Landis ’10
Lawrence T. Prentice ’10
Ashley Paris Riley ’10
Shavon M. Robinson ’10
Kati L. Romanowski ’10
Rosa N. Rubino ’10
Margaret M. Schroeder ’10
Donnie K. Selby ’10
Michele V. Shaar ’10
Patricia A. Smith ’10
Juardeen Smith-Morris ’10
Andrea L. Spears ’10
Jessica M. Swiatek ’10, ’12
Robert C. Tenczar, Jr. ’10
Meriam R. Thebes ’10
Steven S. Tyrakowski ’10
Elizabeth Marie Villagomez ’10
Jacob O. Vizza ’10
Jennifer E. Walsh ’10
Erik L. Weeden ’10

Majed Assaf ’11
Alexandra M. Barone ’11
Katherine E. Bern ’11
Michael A. Brauer ’11
Trina Rena Brewer ’11
Dominik L. Bydlon ’11, ’13
Candace Ann Calandriello Raddatz ’11
Lashena E. Campbell-Young ’11
Sara R. Carrano ’11
Daniel P. Carroll ’11
Brian P. Casson ’11
Cindy Diaz ’11
Richard C. Ducat ’11
Cheryl A. Eberle ’11
Dinora S. Flores ’11
Ewa A. Giecold ’11
Devin C. Hamrick ’11
Katherine S. Hemmann ’11
Tiffany N. Hines ’11
Theresa L. Horton ’11
Adam G. Jablonowski ’11
Sheila Ann Jackson ’11
Agnieszka Kacki ’11
Michelle Marie Keller ’11
Ryan E. Kelly ’11
Danielle R. Knoff ’11
Keli M. Kwiatkowski ’11
Margarita Lachica ’11
Rafael Lara, Jr. ’11, ’13
Cincerlyn C. Lewis ’11
Emily A. Litz ’11
Bridget K. Luby ’11
Amber L. Lyman ’11
Torrie Mack ’11
Wanda M. Manning ’11
Winston A. McCauley ’11
Benjamin M. McDonnell ’11, ’12
William C. McKeon ’11
Genelle M. Michon ’11
Irene E. Modunkwu ’11
Amelia E. Moreno ’11
Colleen M. Murphy ’11
Raquel G. Nateras ’11
Johndavid A. Provitt ’11
Michael T. Ptak ’11
Kristianne M. Puhr ’11
Dylan Lyron Redmond ’11
Eileen M. Rohan ’11
Romayne R. Rozelle ’11
Lindsay A. Sajdak ’11
Ramanujan Kadambi Sampathkumaran ’11
Hector Sanchez ’11
Ryan D. Searls ’11
Karina Sepulveda ’11
Ryan A. Shadden ’11
Diamond M. Sledge ’11
Stephanie A. Smith ’11
Adael A. Sweis ’11
Katherine E. Szymczak ’11
Bryan W. Tyzenhaus ’11
Robert A. Vallera, Jr. ’11, ’12
Antelma I. Velazquez ’11
Leonzo Velazquez ’11, ’13
Dominic James Walters ’11
Alexis B. Ware ’11
Salisa Wejakit ’11
Marion J. Williams ’11
Dartesha A. Wright ’11
Shalonda Y. Young ’11
Emmanuel Zavala ’11

Zaira P. Abad ’12
Adam A. Abusharif ’12
Jessica R. Aguilar ’12
Nichole B. Anderson ’12
Mnal D. Arouri ’12
Ronald W. Banas ’12
Richard J. Beck ’12
Karlen M. Benbenek ’12
Barbara A. Biernaciak ’12
Keisha N. Bishop ’12
Nathan C. Bouda ’12
Rachel Collette Broadhurst ’12
Thomas D. Byrne ’12
Kathy L. Campbell ’12
Christine A. Canfield ’12
Jose G. Cardo ’12
Megan C. Cornell ’12
Raquel A. Craig ’12
Cahren A. Cruz ’12
Katlyn Dean ’12
Rose M. Defrancesco ’12
Khaula Doleh ’12
Robert A. Dudek ’12
Hai Li Li Egert ’12
Josanna Lei Jampayas Enriquez ’12
Deborah K. Erhardt ’12
Lucille M. Farrell ’12
Alma R. Farris-Pipken ’12
John G. Federico ’12
Shaneika S. Fields ’12
Rachel M. Gastel ’12
Christina M. Gelling ’12
Christina M. Gonzalez ’12
Sonia Gonzalez ’12
Thomas William Grevan ’12
Mallory D. Grieger ’12
Lisa Marie Guardiola ’12
Jena D. Gust ’12
Nickolas A. Gutierrez ’12
Ann F. Hahn ’12
Isra Z. Hamad ’12
Cheryl P. Harris ’12
Katelyn E. Heath ’12
Tirza R. Hernandez ’12
Matthew A. Herrmann ’12
Nicole A. Howley ’12
Tartane Shone Hutchinson ’12
Brittany S. Jackson ’12
Lisa D. Jordan ’12
Leena Jose ’12
Kevin Gene Kaminski ’12
Julie A. Keller ’12
Colleen A. Kennedy ’12
Ellen L. Kirchler ’12
Suzanne Kozik ’12
Aastha Kukreja ’12
Mary E. Kusner ’12
Jacqueline M. Landsberger ’12
Makeda A. Langdon ’12
Lauren E. Laroy ’12
Carolyn R. Little ’12
Nicole L. Longo ’12
Griselda Magallanes ’12
Alfredo Martinez ’12
Diane Maryniarczyk ’12
Janice J. McClain ’12
Elena Mendoza ’12
Sarah Elizabeth Miller ’12
Leah J. Moore ’12
Parrish M. Nelson ’12
Sister Anh Thi Nguyen ’12
Miriam L. Nicholes ’12
Richard J. Nowak ’12
Aaron D. Ozment ’12
Rekeyia Lynee Payne ’12
Jonathan P. Peters ’12
Zdzislaw A. Piekos, Jr. ’12
Mary Eileen Pilarczyk ’12
Michael Poturalski ’12
Basia J. Price ’12
Carven Proctor ’12
Jennifer A. Ramos ’12
Tara L. Reed ’12
Anna B. Rusnak ’12
Lisa M. Russell ’12
Thomas Anthony Sieja ’12
Brittney N. Sivels ’12
Samanthia Smith ’12
Renee P. Spacapan ’12
Shanika S. Spearman ’12
Samantha R. Spitzig ’12
Michael E. St.Clair II ’12
Nichelle M. Stampley ’12
Natalie B. Strong ’12
Dounia Saber Suliman ’12
Candice Marie Tate ’12
Amanda M. Thomas ’12
Gayle Therese Thompson ’12
Michelle M. Tourtillott ’12
Benjamin T. Touzinsky ’12
Daniel S. Truffa ’12
Chau Truong ’12
Kathleen G. Uher ’12
Ieva Vaitkute ’12
Sergio Valdez ’12
Abel Velasco ’12
Jessica A. Walker ’12
Samantha K. Wargowsky ’12
Melissa S. Warning ’12
Nandi K. Washington ’12
Brian D. Weaver ’12
Daniel Welcome ’12
Corey M. Wennmacher ’12
Candice N. Williams ’12
Terence F. Wilson ’12
Jeffrey James Zwit ’12

Katrina Haya H. Albis ’13
Joseph Aubin ’13
Maha B. Barakat ’13
Michael Ryan Beutel ’13
Katherine A. Blaha ’13
Evelyn O. Boateng ’13
Vaunda A. Bray ’13
Ginger Lynette Burns ’13
Kristian D. Carbol ’13
Patrick A. Carroll ’13
Michael Catania ’13
D’Andre D. Charles ’13
Lorna G. Clarke ’13
Kelly E. Cody ’13
Tamra M. Contorno ’13
Terri M. Conway-Jackson ’13
Ryan D. Cox ’13
Millentiah C. Davis ’13
Constantina T. Demogerontas ’13
Christina Daniela DiFranco ’13
Shareese E. Duckery ’13
Kristin A. Duewerth ’13
Daniel Mark Earner ’13
James M. Englum ’13
Onna Latosha Ford-Kendrick ’13
Jillian R. Gomez ’13
Ghantel B. Gueno Perkins ’13
Masud Haidari ’13
Jennifer M. Hecker ’13
Christy Hernandez ’13
Tammy D. Higgins ’13
Brittany N. Howe ’13
Darryl W. Jackson ’13
Stephanie N. Keeler ’13
John Kelly ’13
Joseph A. Kostovich ’13
Anthony W. Labanca ’13
Thomas W. Larney ’13
Andrew S. Latos ’13
Georgina Lopez ’13
Norma I. Lopez ’13
Alexander G. Lukasik ’13
Imelda Amparo Macias ’13
Tanya R. McCall ’13
Darrell McClay, Sr. ’13
Patrick B. McGarry ’13
Sa’rah R. McNeal ’13
Nicolette R. Mech ’13
Casey L. Meehan ’13
Kelly A. Mihalik ’13
Hector Murillo ’13
Ryan J. Murphy ’13
Shannon J. Murphy ’13
Spencer David Nolen ’13
Daniel Jude O’Connor ’13
Betty Ortiz ’13
Ashley A. Otero ’13
Riqia S. Owens ’13
Alan Joseph Paape ’13
Suzzane A. Paguia-Patigas ’13
Marie E. Parisien ’13
Edith Perez ’13
Alina Petrauskaite ’13
Petra M. Pham ’13
Erin M. Pikowski ’13
Michael L. Pokers ’13
Alixandra A. Porembski ’13
Amanda A. Pratt ’13
Corrionte A. Price ’13
Robert M. Radecki ’13
Mary P. Rewerts ’13
Aphrodite Roberts ’13
Ariana S. Rosado ’13
Juan M. Sanchez ’13
Ashley N. Terry ’13
Michelle Thompson ’13
Alexander W. Tomczak ’13
Evelina Vasiliauskas ’13
Eric Henry Watson ’13
Danielle D. Wilbur ’13
Michael J. Wurster ’13