New Donors

Anonymous (2)
Zaira P. Abad ’12
Mary Lou Abraham
Jessica R. Aguilar ’12
Air-Chek Heating and Cooling, Inc.
Masoud Akhlaghdoust ’92, ’93
Ekundayo Akinlade
Margaret Alberts ’62
Katrina Haya H. Albis ’13
Margaret M. Aldape
Charles Alexander
Miriam Alfano
Rocio Alfaro
Albert Allen
Garold R. Allen
Ann Almasi
Michelle Aloia
Alpha Rehabilitation Medical Center
Esther Alvarez
Romana M. Amato ’10
Angela M. Amoroso
Jennifer Andersen
Michael Anderson
Nichole B. Anderson ’12
Kevin Angeles
Noula Angelos ’92
Archdiocese of Chicago Seminary
Jorge Arevalo
Maureen Arndt
Michael E. Arnold
Mnal D. Arouri ’12
Joseph Aubin ’13
Deborah Augle
Leo Augle
Rae Joyce Baguilat
Beverly L. Bailey
Margaret Bailey
Viola Bailey
Bradley P. Baker
Ruthann Balciunas
Dorothy Ball
Ronald W. Banas ’12
Maha B. Barakat ’13
Rick Barba
Debra Barkowski
Paul A. Barnhart
Daniel N. Barone
Eileen Barron
Susan Barry
Carol Anne Barth ’06
Michael R. Bauer, M.D.
Elizabeth Kathleen Bay ’07
Joan Beck
Michael Becker
Beggars Pizza
Mary Bell
Karlen M. Benbenek ’12
Kate Bensen
Katherine E. Bern ’11
Best Buy
Gary Beu
Michael Ryan Beutel ’13
Tolulope Bewaji, Ph.D.
Barbara A. Biernaciak ’12
Max Bilo
Julia Bingham Wiester
Katherine A. Blaha ’13
Evelyn O. Boateng ’13
LaDonna L. Boeckman
Wayne Bojar
Roseann Bonk
Nathan C. Bouda ’12
Talecia M. Bradley ’12
Janet Brady
Thomas Brassfield
Vaunda A. Bray ’13
Mary Breier
Clarissa Briseno
Frank Broadhurst
Rachel Collette Broadhurst ’12
Darryl P. Brown, Jr.
Jeremiah J. Brown ’08
Valerie Brown
Karen A. Bruck
Rich Alan Bunch
Barry E. Burke
Ginger Lynette Burns ’13
Mary Jo Burns
Kelly M. Butler
Tammy Byers
Thomas D. Byrne ’12
Carole Cahill
Patricia Calentine
Kathleen Callaghan
Kathy L. Campbell ’12
Lashena E. Campbell-Young ’11
Aaron Canty
Lisa Capps
Kristian D. Carbol ’13
Meagen Carbray
Jose G. Cardo ’12
Bernadette M. Carrabotta
Elizabeth Carroll
Patrick A. Carroll ’13
Julia Carter
Colleen Patrici Casey ’02
Margaret C. Cashman
Michael Catania ’13
Leo J. Cattoni
CBS Radio
Susan Cecott ’94
Christopher Chaier
Alak Chakravorty, Ph.D.
Patricia Chambers ’62
Champaign Sport, LLC
Romona A. Chavolla
Joseph Cherian
Rainier Gustavo Chirinos ’10
Cathie Christ
Alan Christopher, D.D.S.
Lorna G. Clarke ’13
Margaret Clifford ’85
Darlene Coachman ’02, ’11
Kelly E. Cody ’13
Gerry Coffman
Eileen M. Collins ’62
ComPsych Corporation
Brian Condon ’10
Terrence M. Connelly
David H. Conrad ’96
Conway & Mrowiec
Timothy R. Conway
Terri M. Conway-Jackson ’13
Eddie Cook
Thomas Cook
Lydia Bess Cooper
J. Roger Copley
Eileen Mary Corcoran ’02
Megan C. Cornell ’12
Daniel M. Cotugno
Greg Coutts, Ph.D.
Ryan D. Cox ’13
Daniel A. Cranmer ’10
Roger O. Crockett
Cahren A. Cruz ’12
Leonardo Cruz
CSIG Foundation
Nancy A. Cummings
Carol A. Cunningham
Erin E. Cunningham ’97
The Honorable William Cunningham
James M. Curtin
D. W. J. Petroleum, Inc.
Shirley C. Dabriel
Sharon Daetwyler
Patricia L. Dahlstrom
Corrie E. Dalton
Laura Daly
Genevieve M. D’Aquila ’07
Michael Darrah ’99
Millentiah C. Davis ’13
Derek D. De Groot
Leonardo De La Rosa
Katlyn Dean ’12
Rose M. Defrancesco ’12
Katherine Ann DeGaetano ’10
Cynthia Delapena Wieland ’92, ’99
Araceli DeLeon
Ma Mercedes Delgado
Thomas DeMatteo
Constantina T. Demogerontas ’13
Likhit Devkota ’08
Patrick Dewey
Cindy Diaz ’11
Sandra Diaz
Christina Daniela DiFranco ’13
Lorraine A. Dilger
Cassie Dillon
Anthony Peter Dinolfo ’07
Mari Dismeier Roche
Paul I. Dizadji ’09
Mary M. Doody
Celeste C. Dotson
Drost Kivlahan McHahon & O’Connor LLC
Gillbert Drucker
Josephine Drucker
Shareese E. Duckery ’13
Robert A. Dudek ’12
Kelly Duewerth
Kristin A. Duewerth ’13
Alice Dukelow
Eileen D. Duncan ’93, ’13
Kyle Dunleavy
Nancy Dykstra
E. Formella & Sons, Inc.
Daniel Mark Earner ’13
Eckenhoff Saunders Architects
Thomas Eiermann
Elite Volleyball Program, Inc.
Kathryn Emmerson
Maxine Engel
James M. Englum ’13
Josanna Lei Jampayas Enriquez ’12
Dana M. Eppley ’10
Deborah K. Erhardt ’12
Constance M. Erlinghagen
Estate of Marianne Duignan
Richard Evans
Michael Evers
Janet L. Fahey
Alma R. Farris-Pipken ’12
Denise Marie Fasano-Bromberek ’01, ’08
John G. Federico ’12
Griselda Feliciano
Linda J. Ferguson
Shaneika S. Fields ’12
Kimberly A. Finn
Ryan Finn
Fireman’s Annuity and Benefit Fund of Chicago
Michael J. Fitzgerald
Richard Fitzgibbons
Barbara Fleming
Patricia McCanna Floore ’05
Follett Higher Education Group
Dana M. Folliard
Onna Latosha Ford-Kendrick ’13
Fred Fortier
Kelly Fox
Kenneth G. Franson
Fred Frazzini
The Free Enterprise System, Inc.
April J. Friedrichden
Kristen A. Friedrichsen
Marcia Friedrichsen
Megen M. Friscia ’09
Amy Fry
Maria Fuentes
John P. Gallagher
Marie Garswick
Rachel M. Gastel ’12
Joseph Thomas Gatrell
Christina Gawlik
Chris Gbur
Christina M. Gelling ’12
Sara Gibbs Mehta
Mary Ellen Gilboy
Joan Gilmour
Craig T. Gitchell
Brian Goebel
Linda Goedke ’72
Robert J. Gogola
David Gomez & Associates
Jillian R. Gomez ’13
Christina M. Gonzalez ’12
Gricelda Gonzalez
Sonia Gonzalez ’12
Margaret A. Gray
Kathryn Green
Tiara Green
Thomas William Grevan ’12
Marjorie Griegel
Mallory D. Grieger ’12
Stephanie Groce
Sherri Gross
Groupon
Karen M. Grzegorzewski
Melvin Guardado
Lisa Marie Guardiola ’12
Ghantel B. Gueno Perkins ’13
Nickolas A. Gutierrez ’12
Yesenia Gutierrez
Robin A. Gutsch
Kathleen A. Haag
Ann F. Hahn ’12
Masud Haidari ’13
Jed Alan Hainlen
Hall Prangle & Schoonveld LLC
Bridget I. Hallberg
Hallberg Rentals
Devin C. Hamrick ’11
Kelly Hand
Margaret Ann Hand-Heaney ’82
Robert Hann
Margaret Hannon
Hard Boiled Coffee Company
Josefina P. Hardy
Richard Harrington
Erika Harris
Michael Harris
Dennis J. Hart
David Harvey ’96
Deena S. Hasan ’10
Isar Hassan
Kata M. Haun
Kimberly S. Hayden ’07
Maria Postallian Hayes
Susan E. Hayes-Dupraw
Joe Hazelwood
Jennifer M. Hecker ’13
Melissa Heine
Thomas Heinrich
Dan Henderson
Kamla B. Henley
Jennifer P. Henry
Marifran Henry ’97
Mary Hepp
Christy Hernandez ’13
Tirza R. Hernandez ’12
Lauri Herrmann-Ginsberg
David Hibbs
Tammy D. Higgins ’13
Brian R. Hilden
Joanne Hill
Irene M. Hinkamp
Mary Ellen Hodapp
Ellen M. Hodge
Natalie Hoffman ’06
Angela C. Holmes ’07, ’09
Trisha Honkoski
Carmel Horan
Horse Thief Hollow Restaurant
Brittany N. Howe ’13
Nicole A. Howley ’12
Herb Hrebic
Rebecca Huber
Maureen Hughes
Robert S. Hunger
Raymond J. Hunt
Illinois Institute of Technology
IMA Research Foundation
Ingredion
Carole Inzinga
Brittany S. Jackson ’12
Darryl W. Jackson ’13
Jonathan Jackson
Magdalena R. Jasso
JCCC Foundation
Uve R. Jerzy
Michael Johns
Aaron Johnson
Dennis D. Johnson
Elaine A. Johnson
Lisa D. Jordan ’12
Karen Jorgensen
Leena Jose ’12
John G. Kabler
Kevin Gene Kaminski ’12
Cynthia Kamp
Roberta L. Kamp
Julie Ann Kane ’04
Robert Kapheim
Linda M. Karasiak
Amy S. Kargus ’95
Marta Karp
Debra A. Kazaitis
Dorothy Keating
Lawrence Keefe
Stephanie N. Keeler ’13
Patricia A. Keenan ’87
Rick D. Kehoe ’10
Julie A. Keller ’12
Pamela L. Keller
Michelle S. Kelliher ’10, ’13
Barbara Kelly ’62
John Kelly ’13
Meghan Therese Kelly ’07
Peter Kelly
Beverly T. Kennedy
Bethany Suzanne Kerley ’07
Judith Kerrins, Ph.D. ’66
Susan J. Kilburg
Elizabeth Kim
Jessica L. King ’07
Ellen L. Kirchler ’12
Susan Kirshner
Steve Kmak
Marla Knepper ’09
Danielle R. Knoff ’11
Douglas G. Koehler
Joseph A. Kostovich ’13
Romana Rose Kovacevic ’02
Suzanne Kozik ’12
David and Susan Kreisman Family Foundation, Inc.
Dawn M. Krueger ’03, ’08
Kirk Krueger ’97
Aastha Kukreja ’12
Catherine M. Kunz Burns
Gerry Kurtz
L.A. Boxing
Anthony W. Labanca ’13
Tim Lahey
Arturo Lamas ’06
Maureen L’Amas
Stanley Landis, Jr.
Dr. Karina Victoria Langle ’02
Annie Larmon
Thomas W. Larney ’13
Lauren E. Laroy ’12
Andrew S. Latos ’13
Jeffery R. Latshaw
Dawn Marie Lauret
Rachael Lazo ’07
Lazzara Family Foundation
Anton Lewis, Ph.D.
Cincerlyn C. Lewis ’11
Lewis University
Patrick R. Lieske
Mary Marttila Lill
Steven Michael Litak ’07, ’11
Carolyn R. Little ’12
Margarita Llamas-Odom
Carol Lobbes
Nicole L. Longo ’12
Georgina Lopez ’13
Norma I. Lopez ’13
Russell G. Luce
Alexander G. Lukasik ’13
Mary-Ann Lupa
Amber L. Lyman ’11
Lisa Lyons
Christine MacCormack
Imelda Amparo Macias ’13
James P. Mackowski
Lillian T. Mackowski
Samantha Maher Sheahan
Vincent F. Maher
Lucille Mahnke
Cynthia Maka ’02
Kathe Jo Malinowski
Karrie Mallo
Patricia Maloney
Mandakas Enterprises LLC
Ameen Mansur ’09
Manteno Ford
Kevin S. Marcinski ’07
Martin Marjan
Mary Kay Marmo
Jodi Martin ’98
Alfredo Martinez ’12
Robert Maszak
Maximo F. Mata ’05
Kenneth M. Maziarek
McAllister & Quinn LLC
Edward McAllister
Jacqueline McAuliffe
Tanya R. McCall ’13
Robert K. McCarthy ’07
Sherry L. McCavitt ’02
Janice J. McClain ’12
Darrell McClay, Sr. ’13
Paul D. McCoy
Bradley J. McCrorey
Tracy McDermott
Benjamin M. McDonnell ’11, ’12
McDonough Foundation
William McElligott
Patrick B. McGarry ’13
Nicole McGinnis
Eileen R. McGonigal
John F. McGowan
Jo-Anna McGrath
Carmel McGuire
Daniel McKeown
Curtis McKinney
Jennifer A. McMahon
Brandon McNabb
Sa’rah R. McNeal ’13
Karyn A. McQuillan
Jennifer L. Mech
Nicolette R. Mech ’13
Melissa M. Medel ’09, ’13
Jeffrey D. Mehalek
Michael Melone
Bonita L. Mesewicz
John A. Mihalik, Jr.
Kelly A. Mihalik ’13
Robert D. Miller
Sarah Elizabeth Miller ’12
Suellen Miller
Erika Milner ’02
Alisa Minarik ’92, ’05
Mobil Service, Inc.
Melissa Mobile
Burke J. Montgomery
Ricardo Monzon, Ph.D.
John A. Moravecek
Alexander Moreno ’99
Joe Morgan
Joan Motisi
Brian Mueller
Paul A. Mueller
The Honorable Michael T. Mullen
Hector Murillo ’13
Brian Murphy
Julia Murphy
Ryan J. Murphy ’13
Shannon J. Murphy ’13
Bryant George Myjak ’09
Angeline D. Nalepa ’10
Robert J. Napleton
Raquel G. Nateras ’11
National Football Foundation
Anne Neeson
Parrish M. Nelson ’12
Miriam L. Nicholes ’12
Kathy Nieciak
Niels F. Nielson
Brandon Nigro
Spencer David Nolen ’13
Kaitlyn Norris
Janet Noth
Donald E. Nowak
Gerald Nowicki
Oakton Community College
Peter Obradovic
Carol O’Connor
Daniel Jude O’Connor ’13
William O’Connor
Michelle O’Donovan
Nancie C. Oetter
Lydia O’Grady
Susan O’Grady
John V. O’Keeffe
Anne O’Malley
Michael B. O’Malley
Jennifer A. Orcutt ’02
Gema Ortega ’01
Orthodontic Associates, LTD.
Betty Ortiz ’13
Jason R. Ortiz ’10
Ashley A. Otero ’13
Our Lady of Loretto Parish
Riqia S. Owens ’13
Aaron D. Ozment ’12
Alan Joseph Paape ’13
Mary Pacelli
Marlene Pagan ’07
Suzzane A. Paguia-Patigas ’13
Barbara Palin
Thomas J. Pallardy
Joseph Palumbo
Sara Augustine Pappalito ’07, ’12
Marie E. Parisien ’13
Laurie A. Pattison ’86, ’91
Alan S. Patton
John Paukstis
Rekeyia Lynee Payne ’12
PCS Industries
Pepper Construction Company
Ursula Perchal
Edith Perez ’13
Ubaldo Perez
Peter Shannon & Co.
Jonathan P. Peters ’12
Mary Kathleen Peters
Alina Petrauskaite ’13
Eileen M. Pfeiffer
Petra M. Pham ’13
Anne Phelps
Tina Picchi
Erin M. Pikowski ’13
Erik Pizer
Jennifer L. Pizur
Leo Pochinskas
Michael L. Pokers ’13
Alixandra A. Porembski ’13
Carla Porter-White
Belinda W. Potoma
Michael Poturalski ’12
Denise Powers
Mary Carole Prasse
Amanda A. Pratt ’13
Colin J. Prendergast
Linda Pressner
Basia J. Price ’12
Corrionte A. Price ’13
Carven Proctor ’12
Proven Business Systems
Rob Przygoda
Jennifer Quinlan ’04
Robert M. Radecki ’13
Michael D. Raila
Dorisann Ramirez
Amber Randolph
Michael Randolph
James Ransburg ’97
Deborah Rapacz
George B. Rattin
Valencia M. Ray, M.D.
Marcia Renardo
Margaret Reneau
Mary P. Rewerts ’13
Monica G. Reyna
Carole Rezetko
LaNeice Riggens
Kathleen A. Rinehart, J.D.
Barbara Rinozzi
Christopher G. Riola ’02
David Rios ’07
Robert Morris University
Aphrodite Roberts ’13
Daniel Roberts
Raymond C. Robin
Scott Allen Rogganbuck ’02
Julia Rohan
Taneesha Rolland
Judy Rolston ’07
Roberta L. Romanoff
Ariana S. Rosado ’13
Zachary T. Roszak
Cassandra E. Rumpf ’08
Rush University Medical Center
Anna B. Rusnak ’12
Lisa M. Russell ’12
Scott Russo
Dennis Sachaschik
Shari A. Sagotz
Saint Rita of Cascia High School
Juan M. Sanchez ’13
Mabel M. Sanqui ’07
Erica Sardin
Vickie Sarich
Paul Schattamer
Sarah Schulfer
Pamela Schwer
Richard M. Schwer
Megan S. Scott
Scroggins Wealth Management, Inc.
Ryan D. Searls ’11
Patricia J. Sedlacek
Marissa Segura ’02
Julia Seidel
Karina Sepulveda ’11
Mark R. Sevedge
Patrick Sheahan
Mary Beth Sheehan
Patty Shellito
Karen Shockley
John Shultz
Sarah S. Shuweikeh ’08, ’12
Jozel Marie Shwatal ’05
Thomas Anthony Sieja ’12
Mary E. Slakis
Anastasia E. Slattery ’62
Samanthia Smith ’12
Irwin Solomon
Heidi Sonntag ’03
Eric Sorensen
Laura J. Spearman
Shanika S. Spearman ’12
Andrea L. Spears ’10
William J. Spelz
Janice Spethman
Mariah Spinden
Henry Spingola, Jr. ’82
Samantha R. Spitzig ’12
Sport Clip Haircuts
Sports and Ortho P.C.
St. Aubin, Haggerty & Associates
Michael E. St.Clair II ’12
Kinberly Stabosz
Rosanna Stabrawa
Nichelle M. Stampley ’12
Francis Staskon, Ph.D.
Larry Stawski
Amanda L. Stephenson Forte ’09
Carrie Lynn Stevens ’07
Lewis A. Steverson
Edward M. Stifter*
Laura Stone
Nicole Strand
Theodore Strand
Evan Strehlau
Natalie B. Strong ’12
Mark Stuut
Barbara Styczynski
Jessica R. Sudar
Joseph Sukta
Edwin O. Sullivan
Jeanne K. Sullivan
Shawn Sullivan
Sushi Thaime
Kathleen Sweeney
David R. Swiatek ’77
Andrew Szocka
Marjorie Szocka
Candice Marie Tate ’12
Raymond Taylor
Ashley N. Terry ’13
Amanda M. Thomas ’12
Karla Thomas
Cheryl Thompson ’07
Gayle Therese Thompson ’12
Jimmy Thompson ’04, ’05
Michelle Thompson ’13
Rocio Toledo ’04
Alexander W. Tomczak ’13
John Touhy
Benjamin T. Touzinsky ’12
Susan M. Tovey
Tunesia M. Towers ’05, ’13
Elizabeth Trinley ’00
Greg Trojak
Daniel S. Truffa ’12
Chau Truong ’12
Andrea N. Turner ’07
Kaila Turner
Michael P. Turner ’09, ’13
Bryan W. Tyzenhaus ’11
Sergio Valdez ’12
Robert A. Vallera, Jr. ’11, ’12
Josh Van Tuyl
Evelina Vasiliauskas ’13
LaJeune V. Vaughn ’82
Abel Velasco ’12
Leonzo Velazquez ’11, ’13
Janet T. Vincent
Connie Vincentic
Jacob O. Vizza ’10
Wabtec Corporation
Marian Waldron
John D. Wallace
Carol Walsh
Larry J. Ward
Samantha K. Wargowsky ’12
Melissa S. Warning ’12
Schena Warren-Harris ’07
Jamie Alexandra Wasowski ’03
Catherine P. Wassberg
Eric Henry Watson ’13
Sharon P. Webber ’09
Erik L. Weeden ’10
Sherrene Welch
Daniel Welcome ’12
Corey M. Wennmacher ’12
David E. Weyant
Katherine E. Whitman
Danielle D. Wilbur ’13
Wild Onion
Deborah Wildman
Candice N. Williams ’12
Carrie Williams
Terian Williams
Terence F. Wilson ’12
Stacy M. Wimunc ’09
Lori M. Winkler ’83
Andrew Wiseman
Magdalena Wodziak ’03
Christine Wozniak ’01
Julie Wren
Michael J. Wurster ’13
Gail Young
Christopher Zakrzewski
Carol Zeiler
Marion Zeiler
John Zibert
Melissa D. Zilm
Kim M. Zlotkowski
Jeffrey James Zwit ’12